LED svece TWINKLE-RED (10 cm)

Lieliski piemērots kāzām, restorāniem, kafejnīcām un izskatās elegants mājās.

7.40

Pieejams

Add to wishlist
Krāsa

Mērījumi (AxPxG) (cm)

Baterijas

Automātiskais taimeris

Savienotājs

Ūdensizturības klase

Enerģijas avots

Piemērotas lietošanai

Istabai

Gaismas krāsa

Silti dzeltena

Preces kods

Atsauksmes

Patreiz nav atsauksmju.

Atsauksmi var atstāt tikai reģistrēti klienti, kuri ir iegādājušies šo produktu.

TWINKLE sērijas sveces ir īpaši reālistiskas. Izgatavotas no parastā mākslīgā vaska – tāda paša, kādu izmanto īstu sveču izgatavošanai. Siltā dzeltenā gaisma no LED spuldzītes atspīd mākslīgajā liesmā, kas mirgojot un raustoties veido ilūziju par īstas sveces liesmu. Daļa LED diodes izstarotās gaismas izgaismo caurspīdīgo vaska sveces korpusu no iekšpuses – tāpat kā liesma izgaismo parastās sveces augšējo daļu. Izmantojot 2gab. AA baterijas darbojas līdz ~ 500h apgaismojuma! Tās ir daudz ekonomiskākas un nesalīdzināmi drošākas nekā parastās sveces.

Padomi un idejas

  • Tā kā sveces ir drošas, varat tās droši izmantot pat tad, kad normāla sveču lietošana nebūtu droša, piemēram, pie aizkariem, baloniem, bērnu istabas un tā tālāk.
  • Lietojot parastās sveces, ir jārūpējas, lai izdegošā svece neaizdegas vai kā citādi nesabojātu mēbeles vai citas virsmas, uz kurām tā atrodas.  Izmantojot LED sveces, šādas raizes noteikti neradīsies.
  • Vai vēlaties aizmigt romantiskā sveču gaismā, bet baidāties par drošību? Tas ir iespējams, izmantojot šīs sveces – tām ir iebūvēts taimeris, kas pēc 6 stundām sveci automātiski izslēdz un atkal ieslēdz nākamajā dienā tieši tajā pašā laikā.
  • Sveces ir īpaši ērtas kafejnīcu, restorānu un bāru dekorēšanai. Salīdzinot ar parasto sveci, šī svece ir daudz ekonomiskāka izvēle. Kā arī nesalīdzināmi drošāka un ērtāka.
  • Izveidojiet mājīgumu pats – ielieciet sveci antīkā lampā vai jebkurā stikla traukā, lai katru reizi radītu dažādu gaismu.