Stīgu spuldzīšu virtene DEW DROP 360

Šī stīgu spuldzīšu virtene patiks tiem, kas novērtē eleganci un vieglumu. To īpaši siltā gaisma izstaros siltumu un mājīgumu jūsu mājās vai svētkos.

22.50

Pieejams

Add to wishlist
Krāsa

Virtenes garums (cm)

Barošanas vada garums (cm)

Spuldžu skaits

Atstarpe starp spuldzēm (cm)

Enerģijas avots

Automātiskais taimeris

Vidējais kalpošanas laiks

Ūdensizturības klase

Piemērots lietošanai ārā

Gaismas plūsmas regulēšana

Garantija

Enerģijas avots

Vada krāsa

Sudraba

Piemērotas lietošanai

Istabai

Gaismas krāsa

Silti balta

Preces kods

Atsauksmes

Patreiz nav atsauksmju.

Atsauksmi var atstāt tikai reģistrēti klienti, kuri ir iegādājušies šo produktu.

Šī virtene sastāv no 360LED spuldzītēm, kas izvietotas uz 23 atzarojumiem (6 atzarojumi pa 0,9 m, 8 atzarojumi pa 1,4 m un 9 atzarojumi pa 1,9 m) un elektrotīklam pieslēdzama barošanas bloka. Spuldzes darbina zemsprieguma (12 V) strāva, tāpēc tās ir pilnīgi drošas pat tad, ja tās ir nejauši ieslēgtas vai vads ir bojāts. Barošanas bloks ir savienots ar virteni ar izturīgu 3 m garu vadu, kas ļaus to noslēpt, lai nesabojātu Jūsu idejas galējo rezultātu. Spuldzītes ir izvietotas uz plānas un elastīgas, sudraba krāsas spīdīgas stieples.

Padomi un idejas

  • Šeit ir minēti daži no populārākajiem spuldzīšu pielietojumiem: kāzu galda dekorācija, podiņu augu rotājums, svētku pušķu rotājums, dekoratīvo lukturu (ko sauc arī par “zvaigžņu spietiem”) izgatavošana – ievietojot spuldzītes jebkurā stikla traukā vai antīkā lukturī, rotājot eglīti un daudz citu veidu. Šeit ir tikai daži piemēri, un viss pārējais ir atkarīgs no Jūsu iztēles.
  • Saskaņojiet šo virteni ar citiem dekoratīvā apgaismojuma risinājumiem. Šādas kombinācijas piešķir Jūsu radošumam vēl lielāku brīvību, veidojot vēlamo atmosfēru.