LED spuldze C35 SOFT GLOW 3-STEP, 4W / 2100K / E14

LED spuldze ar trim dažādiem intensitātes līmeņiem. Nav nepieciešams papildu dimmeris. Vienkārši izvēlieties vajadzīgo gaismas daudzumu, ieslēdzot spuldzi.

4.50

Pieejams

Add to wishlist
Krāsa

Krāsu temperatūra (K)

Mērījumi (AxPxG) (cm)

Vienas spuldzes jauda (W)

Spuldzes spriegums (V)

Ūdensizturības klase

Tina naudojimui lauke

Gaismas plūsma (lm)
Ieslēgšanas cikla rezerve

Piemērota apkārtējās vides temperatūra

Energoefektivitātes klase

Garantija

Enerģijas avots

Piemērotas lietošanai

Istabā, ārā

Gaismas krāsa

Silti balta

Preces kods

Atsauksmes

Patreiz nav atsauksmju.

Atsauksmi var atstāt tikai reģistrēti klienti, kuri ir iegādājušies šo produktu.

Jaunums – dimmējama LED spuldze, kurai nav nepieciešams dimmeris! Vienkārši izvēlieties vienu no trim spuldzes spilgtuma līmeņiem, to ieslēdzot un izslēdzot. T.i. katru reizi ieslēdzot gaismu, tā iedegsies ar atšķirīgu spilgtumu, nekā tā bija iepriekš.  Šīs kvēldiega LED spuldzes izdala ārkārtīgi maz siltuma, tāpēc tās var droši izmantot karstumjutīgu materiālu un virsmu tuvumā (piemēram, izmantošanai papīra zvaigznēs). Pateicoties iespējai mainīt spuldzes intensitāti, tā var kalpot gan kā apgaismojums, gan kā dekoratīvs elements. Spuldzes gaismas intensitātes līmeņi: 40lm, 200lm, 400lm

Padomi un idejas

  • Spuldzes ir piemērotas visām virtenēm un gaismekļiem ar tradicionālo E14 kontaktligzdu. Tātad Jūs varat tās izmantot praktiski visur, kur vien vēlaties.
  • Ja Jūs pērkat šīs spuldzes virtenēm, mēs iesakām iegādāties vismaz 1-2 rezerves spuldzes, jo ja nākotnē tās nejauši sasitīsies – tās būs jāmaina.