25% ATLAIDE

3m savienojama spuldzīšu virtene BIG EDISON BULB

Klasiska izskata savienojama LED spuldzīšu virtene. Ideāli piemērota Jūsu mājas, terases vai dārza dekorēšanai.

18.70

Pieejams

Add to wishlist
Krāsa

Gaismas krāsa

Silti balta

Krāsu temperatūra (K)

Virtenes garums (cm)
Spuldžu skaits

Atstarpe starp spuldzēm (cm)

Savienotājs

Vidējais kalpošanas laiks

Spuldzes spriegums (V)

Ūdensizturības klase

Tinka naudojimui lauke

Piemērota apkārtējās vides temperatūra

Garantija

Enerģijas avots

Vada krāsa

Melna

Piemērotas lietošanai

Istabā, ārā

Preces kods

Atsauksmes

Patreiz nav atsauksmju.

Atsauksmi var atstāt tikai reģistrēti klienti, kuri ir iegādājušies šo produktu.

Virtene sastāv no 10 gab. Edison tipa spuldzītēm, kas ir izvietotas ik pēc 30 cm uz 3 metru gara kabeļa. Visas spuldzītes ir izgatavotas no caurspīdīgas un triecienizturīgas plastmasas. Spuldzītes diametrs 5 cm. Šīs virtenes vads ir izturīgs pret laika apstākļu iedarbību, tāpēc tas ir ideāli piemērots ilgstošai izmantošanai ārpus telpām gan ziemā, gan vasarā. Spuldzīšu gaismas krāsa ir mājīgi silti balta. Vītnes savstarpēji savienojot, garums var būt no 3 m līdz 30 metriem.

Ieteikumi un idejas:

  • Virtenes savienošanai ar tīklu ir nepieciešams atsevišķi nopērkamais barošanas bloks. Pēc nepieciešamības var izmantot šo pagarinājuma kabeli.
  • Izmantojot šo bateriju bloku, virtene darbosies ar 3 gab. AA baterijām. Ņemiet vērā, ka barošanas blokam pievienota virtene, spīdēs nedaudz blāvāk nekā, kad tā pievienota elektrotīklam. Vienam bateriju blokam var pievienot tikai vienu virtenes segmentu.
  • Šī virtene ir lieliski piemērota arī pagaidu svētku telpu dekorēšanai, kā arī lieliski izskatās lauku tūrisma viensētās vai viesnīcās.
  • Vasarā Jūs varat izrotāt mājas terasi ar spuldzēm, un ziemā tās pašas spuldzītes lieliski dekorēs Ziemassvētku eglīti vai citu vēlamo augu pagalmā.
  • Ja attālums starp virtenes piestiprināšanas punktiem pārsniedz 5 metrus, mēs iesakām izmantot papildu virvi vai auklu, lai nostiprinātu virteni.