Hot

Dārza dekorēšana ar saules paneli WINDY ROOSTER

Īpaši oriģināla, jūsu dārza vasaras dekorācija ar saules baterijām. Nekādu vadu un bateriju nomaiņas. Ērtāk vairs nevar būt!

14.90

Pieejams

Add to wishlist
Krāsa

Mērījumi (AxPxG) (cm)
Spuldžu skaits

Gaismas avots

Baterijas

Automātiskais taimeris

Ūdensizturības klase

Tinka naudoti lauke

Piemērota apkārtējās vides temperatūra

Garantija

Enerģijas avots

Piemērotas lietošanai

Ārā 1

Gaismas krāsa

Silti balta

Preces kods

Atsauksmes

Patreiz nav atsauksmju.

Atsauksmi var atstāt tikai reģistrēti klienti, kuri ir iegādājušies šo produktu.

Vasarīga dārza dekorācija ar saules bateriju. Rotājuma augstums ir 81 cm, un iebūvētā efektīvā saules baterija absorbē saules gaismas enerģiju vasaras dienas laikā un uzkrāj to uzlādējamā baterijā, ar ko pietiek līdz pat 6 stundām spīdēšanas. Pēc saulrieta laterna reaģē uz gaismas samazināšanos un ieslēdzas automātiski. Tāpēc nav jāuztraucas par bateriju nomaiņu vai lampas ieslēgšanu pēc tumsas iestāšanās.

PADOMI UN IDEJAS

  • Uzstādiet lampu tā, lai tā dienas laikā saņemtu pēc iespējas vairāk saules gaismas un to neaizēnotu apkārtējo priekšmetu ēnas.
  • Lukturis ir pilnībā aizsargāts no laika apstākļu ietekmes, taču temperatūras svārstības var ievērojami samazināt akumulatora efektivitāti, tāpēc mēs iesakām aukstajā sezonā to uzglabāt iekštelpās.
  • Mēs iesakām lietot siltajā sezonā, jo ziemas periodā, ņemot vērā nelielo saules gaismas daudzumu dienas laikā, dekorācijas akumulatoram nav iespējas pilnīgi uzlādēties, tāpēc spīdēšanas laiks būs ievērojami īsāks.