Dārza laterna ar saules paneli GNOMY

Skaista dekorācija Jūsu pagalmam un dārzam!

45.90

Pieejams

Add to wishlist
Krāsa
Mērījumi (AxPxG) (cm)

Spuldžu skaits

Gaismas avots

Baterijas
Automātiskais taimeris

Ūdensizturības klase

Tinka naudoti lauke

Garantija

Enerģijas avots

Piemērotas lietošanai

Ārā 1

Gaismas krāsa

Silti balta

Preces kods

Atsauksmes

Patreiz nav atsauksmju.

Atsauksmi var atstāt tikai reģistrēti klienti, kuri ir iegādājušies šo produktu.

Jautrs rūķis ar laternu ar saules baterijām. Visa dekorācija ir 53 cm augsta. Lukturis ir aprīkots ar LED gaismu un uzlādējamu akumulatoru, tāpēc tas ir gatavs lietošanai.  Lukturis ir aprīkots ar efektīvu saules bateriju, kas pat mākoņainās dienās dienas laikā absorbē saules gaismas enerģiju un uzkrāj to uzlādējamā akumulatorā, ar kuru pietiek aptuveni 5 stundām spīdēšanas. Pēc saulrieta laterna reaģē uz gaismas samazināšanos un ieslēdzas automātiski. Tāpēc Jums nav jāuztraucas par bateriju nomaiņu vai lampas ieslēgšanu pēc tumsas iestāšanās.

PADOMI:

  • Novietojiet laternu tā, lai dienas laikā tā saņemtu pēc iespējas vairāk saules gaismas un to neaizsedz apkārtējo priekšmetu ēnas.
  • Lukturis ir pilnībā izturīgs pret laikapstākļiem, taču temperatūras svārstības var ievērojami samazināt akumulatora efektivitāti, tāpēc iesakām aukstajā sezonā lukturi ievietot telpās. Piemēram, novietojiet to uz palodzes, un tā katru vakaru iedegs gaismu.
  • Lai nodrošinātu optimālu veiktspēju, iesakām katru gadu nomainīt lukturīša uzlādējamās baterijas. Visas uzlādējamās baterijas optimāli darbojas tikai ierobežotu uzlādes ciklu skaitu, t.i., ar katru uzlādi baterija nolietojas un tās jauda samazinās. Šis nolietojums ir dabisks process, un tas netiek uzskatīts par kļūdu.
  • Mēs iesakām lietot siltajā sezonā, jo ziemas periodā, ņemot vērā nelielo saules gaismas daudzumu dienas laikā, dekorācijas akumulatoram nav iespējas pilnīgi uzlādēties, tāpēc spīdēšanas laiks būs ievērojami īsāks.