25% ATLAIDE

7.5m lampiņu virtene ar saules baterijām GARDEN LIGHT

7.5 m. Ar saules baterijām darbināma āra virtene. Nekādu rūpju par elektroinstalāciju!

11.95

Pieejams

Add to wishlist
Krāsa

Krāsu temperatūra (K)

Virtenes garums (cm)
Barošanas vada garums (cm)

Spuldžu skaits

Atstarpe starp spuldzēm (cm)
Gaismas avots

Automātiskais taimeris

Savienotājs

Vidējais kalpošanas laiks

Ūdensizturības klase

Tinka naudojimui lauke

Piemērota apkārtējās vides temperatūra

Garantija

Enerģijas avots

Vada krāsa

Melna

Piemērotas lietošanai

Istabā, ārā

Gaismas krāsa

Silti balta

Preces kods

Atsauksmes

Patreiz nav atsauksmju.

Atsauksmi var atstāt tikai reģistrēti klienti, kuri ir iegādājušies šo produktu.

Virtene sastāv no 100 LED spuldzēm un saules baterijām, kas vienmērīgi izvietotas uz 7,5 m gara vada. Virtene ir ideāli piemērota novietošanai starp augu zariem vai apvīšanai ap bieza koka stumbru, dārza mēbeļu dekorēšanai. Spuldžu izmantošanas veids ir atkarīgs no jūsu iztēles!  Vakarā saules sensors automātiski aktivizē virteni. Tāpēc Jums nav jāuztraucas par bateriju nomaiņu vai tā ieslēgšanu katru dienu. Saulainā dienā ar uzlādētu akumulatoru pietiek līdz 5 stundu darbībai. Virtene ar saules bateriju un 3m vadu sniedz papildu brīvību, lai atrastu optimālo vietu virtenes pakarināšanai, piemēram, Jūs varat izrotāt balkona auga zarus un novietot bateriju saulainā vietā uz palodzes, tādējādi nodrošinot vienmērīgu optimālu akumulatora uzlādi.

PADOMI UN IDEJAS

  • Virtene ir pilnībā aizsargāta no laika apstākļiem, taču temperatūras svārstības var ievērojami samazināt akumulatora efektivitāti, tāpēc iesakām virteni uzglabāt telpās aukstajā sezonā. Un kāpēc gan Ziemassvētkos neizrotāt istabas augus?
  • Uzlādējiet saules bateriju tā, lai dienas laikā tā saņemtu pēc iespējas vairāk saules gaismas, un akumulators vienmēr ir pareizi uzlādēts.
  • Lai nodrošinātu optimālu veiktspēju, ieteicams katru gadu nomainīt uzlādējamās baterijas. Visas uzlādējamās baterijas optimāli darbojas tikai ierobežotu skaitu uzlādes ciklu, tādēļ ar katru uzlādi akumulators nolietojas un samazinās akumulatora jauda. Šis nolietojums ir dabisks process, tas nerodas nepareizu darbību rezultātā.
  • Mēs iesakām lietot siltajā sezonā, jo ziemas periodā, ņemot vērā nelielo saules gaismas daudzumu dienas laikā, dekorācijas akumulatoram nav iespējas pilnīgi uzlādēties, tāpēc spīdēšanas laiks būs ievērojami īsāks.