50% ATLAIDE

LED spuldze DECORATION PARTY BLUE, 1W / E27

Lai top zaļā gaisma! Mūsdienīgās LED tehnoloģijas klasiskā formā.

2.45

Pieejams

Add to wishlist
Krāsa

Mērījumi (AxPxG) (cm)

Vienas spuldzes jauda (W)

Spuldzes spriegums (V)

Ūdensizturības klase

Tinka naudoti lauke

Gaismas plūsmas regulēšana

Gaismas plūsma (lm)

Ieslēgšanas cikla rezerve

Piemērota apkārtējās vides temperatūra

Energoefektivitātes klase

Garantija

Enerģijas avots

Piemērotas lietošanai

Istabā, ārā

Gaismas krāsa

Krāsaina

Preces kods

Atsauksmes

Patreiz nav atsauksmju.

Atsauksmi var atstāt tikai reģistrēti klienti, kuri ir iegādājušies šo produktu.

Tradicionālās bumbierveida LED spuldzes, kas izgatavotas no krāsaina rūdīta stikla, saglabāsies modē, iespējams, uz visiem laikiem. Šīs krāsainās LED spuldzītes izdala ārkārtīgi maz siltuma, tāpēc tās var droši izmantot karstumjutīgu materiālu un virsmu tuvumā (piemēram, pakarinot pie aizkariem vai pārklājot tās ar auduma gabalu utt.). Dekoratīvās spuldzes nav pietiekami jaudīgas, lai tās izmantotu iekštelpu apgaismojumam, un vienas šādas 1w LED spuldzes izstarotais gaismas daudzums ir pielīdzināms aptuveni 8w parastajai kvēlspuldzei.

Padomi un idejas

  • Spuldzes ir piemērotas visām virtenēm un gaismekļiem ar tradicionālo E27 kontaktligzdu. Tātad Jūs varat tās izmantot praktiski visur, kur vien vēlaties.
  • Spuldzes nav paredzētas lietošanai ar strāvas regulatoru («dimmeri»).
  • Lai mainītu noskaņu uz Jūsu mājas vai kafejnīcas terases, nav nepieciešama daudz darba, vienkārši mainiet spuldzīšu krāsu vai krāsu kombināciju.
  • Lai gan spuldzes ir izgatavotas no rūdīta stikla, tās tomēr var saplīst. Tāpēc tās ieteicams lietot vietās, kur virtene tiks novietota ilglaicīgi, piem. terases dekorēšana. Tas ir ieteicams, jo katru reizi, kad Jūs pakarat virteni, Jūs varat nejauši sasist spuldzi, un Jums tā būs jāaizstāj ar jaunu.
  • Ja Jūs pērkat šīs spuldzes virtenēm, mēs iesakām iegādāties vismaz 1-2 rezerves spuldzes, jo ja nākotnē tās nejauši sasitīsies – tās būs jāmaina.