10% ATLAIDEIZPĀRDOTS

LED spuldze FLEXIFILAMENT ST64, 4W / 2100K / E27

Nenovecojoša retro stila jaunākā LED tehnoloģija un ekonomija.

14.30

Nav noliktavā

Prece tiks piegādāta Vienkārši ievadiet savu e-pasta adresi, un mēs jums paziņosim, tiklīdz šis produkts būs pieejams noliktavā.
Krāsa
Krāsu temperatūra (K)

Mērījumi (AxPxG) (cm)

Vienas spuldzes jauda (W)

Spuldzes spriegums (V)

Ūdensizturības klase

Gaismas plūsmas regulēšana

Gaismas plūsma (lm)

Ieslēgšanas cikla rezerve

Įjunimo trukmė (s)

Piemērota apkārtējās vides temperatūra

Energoefektivitātes klase

Garantija

Enerģijas avots

Gaismas krāsa

Silti dzeltena

Piemērotas lietošanai

Istabā, ārā

Preces kods

Atsauksmes

Patreiz nav atsauksmju.

Atsauksmi var atstāt tikai reģistrēti klienti, kuri ir iegādājušies šo produktu.

Spuldzes stikls ir pārklāts ar daļēji spīdīgu melnu slāni, kas ļauj šīm LED spuldzēm izskatīties ļoti dekoratīvi, pat izslēdzot. Tāpēc to var izmantot arī bez jebkāda papildu kupola, piemēram, kā dekoratīvu telpas apgaismojumu uz galda, skapja utt., LED spuldze ir piemērota visām standarta E27 kontaktligzdām. Tās var izmantot ar lielāko daļu dimmeru, lai radītu romantiskas atmosfēras iekštelpu apgaismojumu.

Padomi un idejas

  • LED spuldzes jauda ir 4W. Tā gaismas plūsma aizstāj aptuveni 30W kvēlspuldzi. Spuldze galvenokārt paredzēta dekoratīvam un noskaņas radošam iekštelpu apgaismojumam. Tomēr, izmantojot vismaz 3-4 šādas spuldzes, tās lieliski var kalpot arī kā galvenais telpas apgaismojums.
  • Spuldzītes ir īpaši piemērotas arī skatlogu vai kafejnīcu interjera dekorēšanai.
  • Spuldzes ir paredzētas lietošanai kopā ar lielāko daļu strāvas regulatoriem («dimmeriem»). Ja rodas šaubas par to, vai spuldze darbosies ar Jūsu esošo regulatoru – uzrakstiet mums regulatora modeli, un mēs centīsimies Jums atbildēt.
  • Saskaņojot šo spuldzi ar citām mūsu piedāvātajām spuldzēm, Jūs varat izveidot dažādus apgaismojuma variantus atbilstoši savām vajadzībām.