LED sveces PAULO, 2 gab.

Lieliski piemērotas kāzām, restorāniem, kafejnīcām un, protams, izskatās eleganti mājās.

4.50

Pieejams

Add to wishlist
Krāsa

Mērījumi (AxPxG) (cm)

Baterijas
Automātiskais taimeris

Savienotājs

Ūdensizturības klase

Enerģijas avots

Piemērotas lietošanai

Istabai

Gaismas krāsa

Silti dzeltena

Preces kods

Atsauksmes

Patreiz nav atsauksmju.

Atsauksmi var atstāt tikai reģistrēti klienti, kuri ir iegādājušies šo produktu.

Tējas LED sveces (2 gab.), ar akumulatoru darbināmas (iekļautas komplektā) un tām ir iebūvēts taimeris, kas pēc 6 stundām no ieslēgšanas brīža automātiski izslēdz sveces un nākamajā dienā ieslēdzas tajā pašā laikā, tāpēc akumulators neizlādēsies pat tad, ja aizmirsīsiet to izslēgt. LED spuldzes ir ārkārtīgi ekonomiskas, tāpēc CR2450 tipa baterijas nodrošina ~ 200 stundu apgaismojumu.

Padomi un idejas

  • Tā kā sveces ir drošas, jūs varat tās lietot pat tur, kur parastā sveču lietošana būtu nedroša, piem. netālu no aizkariem, baloniem, bērnu istabas un tā tālāk.
  • Lietojot parastās sveces, ir jāuzmanās, lai izdegošā svece neaizdedzinātu un citādi nesabojātu mēbeles vai citas virsmas, uz kurām tā atrodas. Izmantojot LED sveces, šādas raizes noteikti neradīsies.
  • Vai vēlaties aizmigt romantiskā sveču gaismā, bet baidāties par drošību? Tas ir iespējams, izmantojot šīs sveces – tām ir iebūvēts taimeris, kas pēc 6 stundām sveci automātiski izslēdz un atkal ieslēdz nākamajā dienā tieši tajā pašā laikā.
  • Sveces ir īpaši ērtas kafejnīcu, restorānu un bāru dekorēšanai. Salīdzinot ar parasto sveci, šī svece ir daudz ekonomiskāka izvēle. Kā arī nesalīdzināmi drošāka un ērtāka.