IZPĀRDOTS

5m spuldzīšu virtene ar baterijām TUBY PINK

5m āra virtene ar bateriju. Nekādu rūpju par elektroinstalāciju!

19.90

Nav noliktavā

Prece tiks piegādāta Vienkārši ievadiet savu e-pasta adresi, un mēs jums paziņosim, tiklīdz šis produkts būs pieejams noliktavā.
Krāsa

Virtenes garums (cm)

Spuldžu skaits

Atstarpe starp spuldzēm (cm)

Gaismas avots

Baterijas

Automātiskais taimeris

Savienotājs

Vidējais kalpošanas laiks

Ūdensizturības klase

Piemērots lietošanai ārā

Gaismas plūsmas regulēšana

Piemērota apkārtējās vides temperatūra

Garantija

Enerģijas avots

Vada krāsa

Caurspīdīga

Piemērotas lietošanai

Istabā, ārā

Gaismas krāsa

Krāsaina

Preces kods

Atsauksmes

Patreiz nav atsauksmju.

Atsauksmi var atstāt tikai reģistrēti klienti, kuri ir iegādājušies šo produktu.

Šī ar baterijām darbināmā āra virtene ir ideāli piemērota dekorēšanai gan ārā, gan iekštelpās. Virtene sastāv no 100 LED spuldzēm, kas vienmērīgi izvietotas uz 5m gara vada un akumulatora bloka. Virtenei ir iebūvēts taimeris, kas automātiski izslēdz virteni pēc 6 stundām no ieslēgšanas brīža, un ieslēdz to atpakaļ tajā pašā laikā nākamajā dienā, tādējādi baterija neiztukšosies, pat ja aizmirsīsiet izslēgt šo virteni. LED spuldzes ir ārkārtīgi ekonomiskas, tāpēc 3 C tipa akumulatoriem pietiek līdz 150 stundām apgaismojuma.  Izmantojot taimera funkciju, viens bateriju komplekts var izturēt līdz pat 2 nedēļām (precīzs laiks ir atkarīgs no izmantoto bateriju kvalitātes).

Padomi un idejas

  • Saskaņojiet šo virteni ar citiem dekoratīvā apgaismojuma risinājumiem. Šādas kombinācijas piešķir Jūsu radošumam vēl lielāku brīvību, veidojot vēlamo atmosfēru.
  • Ja dekorācija tiks izmantota ļoti bieži (piemēram, uz Ziemassvētku eglītes), mēs iesakām izmantot uzlādējamās baterijas. Tas būs lētāk un “daba Jums pateiks paldies”.