10% ATLAIDE

Spuldzīšu virtene ar saules bateriju STRIP COLOR SOLAR

Ideāla virtene izrotāt kāpnes, margas vai celiņu dārzā.

38.60

Pieejams

Add to wishlist
Virtenes garums (cm)

Spuldžu skaits
Atstarpe starp spuldzītēm (cm)
Gaismas krāsa

Krāsaina

Baterijas

Enerģijas avots

Ūdensizturības klase

Barošanas vada garums (cm)
Garantija

Piemērotas lietošanai

Ārā 1

Preces kods

Atsauksmes

Patreiz nav atsauksmju.

Atsauksmi var atstāt tikai reģistrēti klienti, kuri ir iegādājušies šo produktu.

5 m gara elastīga lenta ar 150 zilām, dzeltenām, zaļām, rozā un baltām SMD LED spuldzītēm. Virtenei ir saules enerģijas avots, tādēļ, kad saule noriet, sensors automātiski ieslēdz virteni. Tāpēc jums nav jāuztraucas par bateriju nomaiņu vai tās ieslēgšanu katru dienu. Saules panelis ir iesprausts zemē ar 1 m garu barošanas vadu, kas savienots ar virteni un sniedz jums papildu brīvību atrast optimālo vietu virtenei. Komplektā ir iekļauti 10 stiprinājumi virtenes piestiprināšanai.

PADOMI UN IDEJAS

  • Virtene ir pilnībā izturīgi pret laikapstākļiem, taču temperatūras svārstības var ievērojami samazināt bateriju efektivitāti, tāpēc iesakām aukstajā sezonā tos ievietot telpās.
  • Novietojiet saules paneli tā, lai tas dienas laikā saņemtu pēc iespējas vairāk saules gaismas un lai baterijas tiktu pienācīgi uzlādēta.
  • Lai nodrošinātu optimālu veiktspēju, iesakām nomainīt laternas uzlādējamās baterijas katru gadu. Jo visas uzlādējamās baterijas optimāli darbojas tikai ierobežotu uzlādes ciklu skaitu, t. i., ar katru uzlādi baterija nolietojas un tās jauda samazinās. Šis nolietojums ir dabisks process un netiek uzskatīts par bojājumu.
  • Mēs iesakām izmantot saules enerģiju izmantojošus izstrādājumus gada siltākajos mēnešos, jo ziemas periodā, ņemot vērā mazo saules gaismas daudzumu dienas laikā, dekorācijas baterijai nav iespējas atbilstoši uzlādēties, un spīdēšanas laiks būs ievērojami īsāks.