LED spuldze A60 DIM-TO-WARM, 4W / 2200-3000K / E27

Cik daudz mājīguma vēlaties šodien? Izmantojot šo LED spuldzi, mainiet ne tikai gaismas intensitāti, bet arī tās siltumu.

7.90

Pieejams

Add to wishlist
Krāsa

Krāsu temperatūra (K)

Mērījumi (AxPxG) (cm)

Vienas spuldzes jauda (W)

Spuldzes spriegums (V)

Ūdensizturības klase

Piemērots lietošanai ārā

Gaismas plūsmas regulēšana

Gaismas plūsma (lm)

Ieslēgšanas cikla rezerve

Įjunimo trukmė (s)

Piemērota apkārtējās vides temperatūra

Energoefektivitātes klase

Garantija

Enerģijas avots

Piemērotas lietošanai

Istabā, ārā

Gaismas krāsa

Silti balta

Preces kods

Atsauksmes

Patreiz nav atsauksmju.

Atsauksmi var atstāt tikai reģistrēti klienti, kuri ir iegādājušies šo produktu.

Jaunums – kvēldiega LED spuldze, kuras krāsas siltums mainās, regulējot gaismas intensitāti! Līdz šim, plānojot iekštelpu apgaismojumu, bija jāapvieno vairāku dažādu veidu spuldzes, lai galvenā apgaismojuma gaisma būtu pietiekami balta un nodrošinātu spirgtumu, un vakara apgaismojuma siltā gaisma sniegtu mājīgumu. Tagad tas ir iespējams ar vienu spuldzi.  Šīs spuldzes izdala ļoti maz siltuma, tāpēc tās var droši izmantot karstumjutīgu materiālu un virsmu tuvumā (piemēram, karājoties pie aizkariem u.tml.).

Padomi un idejas

  • Spuldzes ir piemērotas visām virtenēm un gaismekļiem ar tradicionālo E27 kontaktligzdu. Tātad Jūs varat tās izmantot praktiski visur, kur vien vēlaties.
  • Spuldzes ir ideāli piemērotas dzīvojamās istabas vai guļamistabas apgaismošanai, jo tieši šajās telpās ir vislielākā vajadzība mainīt apgaismojuma intensitāti un siltumu, atkarībā no diennakts vai aktivitātes laika.
  • Ja Jūs pērkat šīs spuldzes virtenēm, mēs iesakām iegādāties vismaz 1-2 rezerves spuldzes, jo ja nākotnē tās nejauši sasitīsies – tās būs jāmaina.