Stīgu spuldzīšu virtene COLOR DEW DROP 40

Krāsainas spuldzītes ir izvietotas uz plānas un elastīgas sudraba stieples, kas ir gandrīz nemanāma, tāpēc, ieslēdzot rodas iespaids, ka gaisā mirdz sīki lukturīši.

5.90

Pieejams

Add to wishlist
Krāsa

Virtenes garums (cm)

Barošanas vada garums (cm)

Spuldžu skaits

Atstarpe starp spuldzēm (cm)

Gaismas avots

Automātiskais taimeris

Savienotājs

Vidējais kalpošanas laiks

Ūdensizturības klase

Tinka naudojimui lauke

Gaismas plūsmas regulēšana

Gaismas plūsma (lm)

Garantija

Enerģijas avots

Vada krāsa

Sudraba

Piemērotas lietošanai

Istabai

Gaismas krāsa

Krāsaina

Preces kods

Atsauksmes

Patreiz nav atsauksmju.

Atsauksmi var atstāt tikai reģistrēti klienti, kuri ir iegādājušies šo produktu.

Krāsainā stīgu spuldzīšu virtenes versija ar sudraba krāsas vadu ir lieliski piemērota eglītes rotāšanai. Stīgu spuldzīšu virtenes ir dekorēšanas risinājums, kas jau iekarojis Rietumeiropas un Skandināvijas valstis. Šī virtene sastāv no 40 LED spuldzēm, kas vienmērīgi izvietotas uz 4 m gara vada un akumulatora bloka. Virtenei ir iebūvēts taimeris, kas automātiski izslēdz virteni pēc 6 stundām no ieslēgšanas brīža, un ieslēdz to atpakaļ tajā pašā laikā nākamajā dienā, tādējādi baterija neiztukšosies, pat ja aizmirsīsiet izslēgt šo virteni. LED spuldzes ir ārkārtīgi ekonomiskas, tāpēc ar 3AA tipa baterijām pietiek ~ 100 stundām apgaismojuma. Akumulatora bloks ar virteni ir savienots ar izturīgu 0,5 m vadu, kas ļaus Jums paslēpt baterijas tā, lai tās nesabojātu Jūsu idejas galējo rezultātu.

Padomi un idejas

  • Mēs pieminēsim dažus no izplatītākajiem spuldzīšu pielietošanas veidiem: podiņu augu rotāšana, svētku pušķu dekorēšana, dekoratīvo lukturu izgatavošana – ievietojot spuldzītes stikla traukā vai senā lukturī. Šeit ir tikai daži piemēri, un viss pārējais ir atkarīgs no Jūsu iztēles.
  • Saskaņojiet šo virteni ar citiem dekoratīvā apgaismojuma risinājumiem. Šādas kombinācijas piešķir Jūsu radošumam vēl lielāku brīvību, veidojot vēlamo atmosfēru.
  • Ja dekorācija tiks izmantota sevišķi bieži (piemēram, kā kafejnīcas dekorācija), mēs iesakām izmantot uzlādējamās baterijas. Tas būs lētāk un “daba Jums pateiks paldies”.