10% ATLAIDEIZPĀRDOTS

Stīgu spuldzīšu virtene SILVER DEW DROP 200

Stīgu spuldzīšu virtenes – ļoti populārs dekoratīvs risinājums Skandināvijas valstīs pēdējos gados. LED tehnoloģiju attīstība ļāva izveidot šīs ārkārtīgi ekonomiskās, rasas piliena izmēra, izturīgās spuldzes, kas ir sasniegušas Lietuvu.

13.95

Nav noliktavā

Prece tiks piegādāta Vienkārši ievadiet savu e-pasta adresi, un mēs jums paziņosim, tiklīdz šis produkts būs pieejams noliktavā.
Krāsa

Krāsu temperatūra (K)

Virtenes garums (cm)

Barošanas vada garums (cm)

Spuldžu skaits

Atstarpe starp spuldzēm (cm)

Enerģijas avots

Automātiskais taimeris

Savienotājs

Vidējais kalpošanas laiks

Ūdensizturības klase

Gaismas plūsmas regulēšana

Garantija

Enerģijas avots

Vada krāsa

Sudraba

Piemērotas lietošanai

Istabai

Gaismas krāsa

Silti balta

Preces kods

Atsauksmes

Patreiz nav atsauksmju.

Atsauksmi var atstāt tikai reģistrēti klienti, kuri ir iegādājušies šo produktu.

Šī virtene sastāv no 200 LED spuldzēm, kas izvietotas uz 10 atzarojumiem, katrs 2 m garš, elektrotīklam pieslēdzams barošanas bloks. Spuldzes darbina zemsprieguma (12 V) strāva, tāpēc tās ir pilnīgi drošas pat tad, ja tās ir nejauši ieslēgtas vai vads ir bojāts. Barošanas bloks ir savienots ar virteni ar izturīgu 3 m garu vadu, kas ļaus to noslēpt, lai nesabojātu Jūsu idejas galējo rezultātu. Spuldzītes ir izvietotas uz plānas un elastīgas, sudraba krāsas spīdīgas stieples.

Padomi un idejas

  • Mēs pieminēsim dažus no populārākajiem spuldzīšu pielietošanas veidiem: kāzu galda dekorācija, puķu podu dekorēšana, svētku pušķu dekorēšana, dekoratīvo lukturu izgatavošana – ievietojot spuldzītes stikla traukā vai antīkā lukturī, rotājot eglīti utt. Šeit ir tikai daži piemēri, un viss pārējais ir atkarīgs no Jūsu iztēles.
  • Saskaņojiet šo virteni ar citiem dekoratīvā apgaismojuma risinājumiem. Šādas kombinācijas piešķir Jūsu radošumam vēl lielāku brīvību, veidojot vēlamo atmosfēru.