3 m ar baterijām darbināma virtene BIG EDISON BULB

LED gaismas virtene ar baterijām. Lielisks dekors jūsu mājai, terasei vai dārzam!

32.90

Pieejams

Add to wishlist
Krāsa

Gaismas krāsa

Silti balta

Krāsu temperatūra (K)

Virtenes garums (cm)
Spuldžu skaits

Atstarpe starp spuldzēm (cm)

Savienotājs

Vidējais kalpošanas laiks

Spuldzes spriegums (V)

Ūdensizturības klase

Piemērots lietošanai ārā

Piemērota apkārtējās vides temperatūra

Garantija

Enerģijas avots

Vada krāsa

Melna

Piemērotas lietošanai

Istabā, ārā

Preces kods

Atsauksmes

Patreiz nav atsauksmju.

Atsauksmi var atstāt tikai reģistrēti klienti, kuri ir iegādājušies šo produktu.

Universālas spuldzītes visiem gadījumiem. Virtenei nepieciešamas 3gab. AA baterijas. Virtene ir izturīga pret laikapstākļiem, tāpēc tā ir ideāli piemērota ilgstošai lietošanai ārpus telpām. Virtene sastāv no 10 gab. Edisona tipa spuldzēm, kas izvietotas 30 cm intervālos uz 3 metrus gara vada. Visas spuldzītes ir izgatavotas no caurspīdīgas un izturīgas plastmasas, un spuldzīšu gaismas krāsa ir mājīga, silti balta. Spuldzītes diametrs 5 cm. Virtenei ir iebūvēts automātiskais taimeris, kas automātiski izslēdz to 6 stundas pēc ieslēgšanas un nākamajā dienā to ieslēdz tajā pašā laikā, tāpēc baterija neizlādēsies pat tad, ja aizmirsīsiet virteni izslēgt. LED gaismas diodes ir ļoti ekonomiskas, tāpēc ar 3 AA baterijām pietiek līdz pat 80 stundām. Izmantojot taimera funkciju, viena bateriju komplekta darbības laiks var sasniegt gandrīz 2 nedēļas (precīzs laiks ir atkarīgs no izmantoto bateriju kvalitātes). Virtenes gaismas intensitāte nav liela. Tāpēc virtene ir vairāk piemērota kā dekoratīvais vai papildus apgaismojums, ne kā galvenais gaismas avots, piemēram, uz terases vai pagalmā.

Padomi un idejas:

  • Virtene ir pilnībā izturīga pret laikapstākļiem, taču temperatūras svārstības var samazināt bateriju efektivitāti, tāpēc zemas temperatūras apstākļos virtene var degt īsāku laiku.
  • Ja nepieciešams, virteni var arī pieslēgt elektrotīklam. Jums tikai jāiegādājas šāds barošanas bloks.
  • Vasarā ar šīm spuldzītēm var izrotāt mājas terasi, bet ziemā tās pašas spuldzītes ir lieliski piemērotas Ziemassvētku eglītes vai jebkura cita auga rotāšanai pagalmā.