4 dārza lukturis ar saules bateriju MINI STICK SOLAR WARM

Dārza lukturs ar saules baterijām – lieliska izvēle tiem, kas vēlas vairāk mājīguma savā pagalmā vai dārzā!

14.90

Pieejams

Add to wishlist
Krāsa

Mērījumi (AxPxG) (cm)

Gaismas avots

Baterijas
Automātiskais taimeris

Ūdensizturības klase

Tinka naudoti lauke

Piemērota apkārtējās vides temperatūra

Garantija

Enerģijas avots

Piemērotas lietošanai

Ārā 1

Gaismas krāsa

Silti balta

Preces kods

Atsauksmes

Patreiz nav atsauksmju.

Atsauksmi var atstāt tikai reģistrēti klienti, kuri ir iegādājušies šo produktu.

4 mazu dārza lampu komplekts ar saules baterijām. Viena lampas augstums 25 cm. Gaisma ir silta. Saules bateriju panelis dienas laikā absorbē saules enerģiju un uzglabā to uzlādējamās beterijās, automātiski ieslēdzot laternu, kad saule noriet. Tāpēc nav jāuztraucas par bateriju nomaiņu vai lampas ieslēgšanu pēc tumsas iestāšanās. Dienas laikā uzkrātās enerģijas pietiek, lai lukturis spīdētu vismaz 6 stundas. Precīzs izgaismošanas laiks ir atkarīgs no mākoņu segas un no tā, cik daudz enerģijas baterijās ir izdevies uzkrāt dienas laikā.

PADOMI UN IDEJAS

  • Novietojiet lampu tā, lai tā dienas laikā saņemtu pēc iespējas vairāk saules gaismas un nenokļūtu ēnā.
  • Lukturis ir pilnībā izturīgs pret laikapstākļiem, taču temperatūras svārstības var ievērojami samazināt akumulatora efektivitāti, tāpēc iesakām aukstajā sezonā lukturi ievietot telpās.
  • Lai nodrošinātu optimālu veiktspēju, iesakām katru gadu nomainīt uzlādējamās baterijas. Tā kā visas uzlādējamās baterijas optimāli darbojas tikai ierobežotu uzlādes ciklu skaitu, t. i., ar katru uzlādi baterija nolietojas un tās jauda samazinās. Šis nolietojums ir dabisks process, un tas netiek uzskatīts par brāķi.
  • Mēs iesakām izmantot izstrādājumus ar saules baterijām gada siltākajos mēnešos, jo ziemas periodā, ņemot vērā nelielo saules gaismas daudzumu dienas laikā, dekorācijas akumulatoram nav iespējas pienācīgi uzlādēties, un darbības laiks būs ievērojami īsāks.