IZPĀRDOTS

Apgaismojoša āra dekorācija ar saules bateriju ANGEL

Dārza lampa-dekorācija ar saules baterijām – lieliska izvēle tiem, kuri vēlas padarīt savu pagalmu vai dārzu mājīgāku!

19.90

Nav noliktavā

Prece tiks piegādāta Vienkārši ievadiet savu e-pasta adresi, un mēs jums paziņosim, tiklīdz šis produkts būs pieejams noliktavā.
Krāsa
Mērījumi (AxPxG) (cm)

Gaismas avots

Baterijas

Automātiskais taimeris

Ūdensizturības klase

Tinka naudoti lauke

Garantija

Enerģijas avots

Piemērotas lietošanai

Ārā 1

Gaismas krāsa

Silti balta

Preces kods

Atsauksmes

Patreiz nav atsauksmju.

Atsauksmi var atstāt tikai reģistrēti klienti, kuri ir iegādājušies šo produktu.

Apgaismojoša āra dekorācija ar saules bateriju ANGEL . Lampas augstums ir 27 cm. Lampas iebūvētā saules baterija dienas laikā absorbē saules enerģiju un uzglabā to uzlādējamā akumulatorā. Saulei rietot, lampa ieslēdzas automātiski. Tāpēc jums nav jāuztraucas par bateriju nomaiņu vai lampas ieslēgšanas procesu. Dienas laikā uzkrātā enerģija ir pietiekama, lai lampa vismaz 6 stundas priecētu Jūs ar savu gaismu. Precīzs izturības laiks ir atkarīgs no mākoņu seguma un no tā, cik daudz enerģijas akumulatoram ir izdevies uzkrāt dienas laikā.

PADOMI UN IDEJAS

  • Novietojiet lampu tā, lai dienas laikā tā uzņemtu pēc iespējas vairāk saules gaismas un to neaizēnotu augu lapas.
  • Lampa ir pilnībā aizsargāta no laika apstākļiem, taču temperatūras svārstības var ievērojami samazināt akumulatora efektivitāti, tāpēc iesakām nomainīt lampas akumulatoru pirms jaunās sezonas.
  • Lai nodrošinātu optimālu veiktspēju, iesakām katru gadu nomainīt gaismeklī esošās uzlādējamās baterijas. Tā kā visas uzlādējamās baterijas optimāli darbojas tikai ierobežotu skaitu uzlādes ciklu, t.i. ar katru uzlādi akumulators nolietojas un samazinās akumulatora jauda. Šis ir dabisks process, un tas netiek uzskatīts par nepareizas darbības rezultātu.
  • Mēs iesakām lietot siltajā sezonā, jo ziemas periodā, ņemot vērā nelielo saules gaismas daudzumu dienas laikā, dekorācijas akumulatoram nav iespējas pilnīgi uzlādēties, tāpēc spīdēšanas laiks būs ievērojami īsāks.