IZPĀRDOTS

Āra apgaismojums JAMJAR SOLAR

Šis mājīgais lukturis, kas atgādina ievārījuma burku, ir īpaši interesants ar to, ka tas rada zīmējumu, kas atgādina saules starus. Tāpēc tas ir īpaši piemērots āra galda, terases vai balkona grīdas dekorēšanai.

7.90

Nav noliktavā

Prece tiks piegādāta Vienkārši ievadiet savu e-pasta adresi, un mēs jums paziņosim, tiklīdz šis produkts būs pieejams noliktavā.
Krāsa

Krāsu temperatūra (K)

Mērījumi (AxPxG) (cm)

Spuldžu skaits

Gaismas avots

Baterijas

Automātiskais taimeris

Ūdensizturības klase

Tinka naudoti lauke

Piemērota apkārtējās vides temperatūra

Garantija

Enerģijas avots

Piemērotas lietošanai

Istabā, ārā

Gaismas krāsa

Silti balta

Preces kods

Atsauksmes

Patreiz nav atsauksmju.

Atsauksmi var atstāt tikai reģistrēti klienti, kuri ir iegādājušies šo produktu.

Radiet omulīgu sajūtu savai terasei vai balkonam. Lampā iebūvētā efektīvā saules baterija dienas laikā absorbē saules enerģiju un uzglabā to uzlādējamā akumulatorā. Saules gaisma reaģē uz samazinātu gaismas daudzumu un automātiski ieslēdzas. Tāpēc jums nav jāuztraucas par bateriju nomaiņu vai lampas ieslēgšanas procesu krēslas laikā. Dienas laikā uzkrātā enerģija ir pietiekama, lai lampa vismaz 6 stundas priecētu jūs ar savu gaismu. Īpaši saulainā dienā, uzkrātās enerģijas daudzumam vajadzētu pietikt pat 7-8 stundām.

PADOMI:

  • Optimālais luktura uzstādīšanas augstums – zem acu līmeņa.
  • Novietojiet lampu tā, lai dienas laikā tā uzņemtu pēc iespējas vairāk saules gaismas un to nekas neaizēnotu.
  • Lampa ir pilnībā pasargāta no laika apstākļiu svārstībām, taču temperatūras svārstības var ievērojami samazināt akumulatora efektivitāti, tāpēc iesakām lampu ienest telpā aukstajā sezonā. Piem., novietojiet to uz palodzes, un tā katru vakaru priecēs jūs ar savu gaismu. Vai arī noņemiet vāku un ievietojiet LED vai parasto sveci.