IZPĀRDOTS

Lampiņu virtene ar saules bateriju CHAIN FIREWORK SOLAR

Izrotājiet savus iemīļotos augus ar šo FIREWORK virteni un piešķiriet savām mājām vēl lielāku mājīgumu.

17.90

Nav noliktavā

Prece tiks piegādāta Vienkārši ievadiet savu e-pasta adresi, un mēs jums paziņosim, tiklīdz šis produkts būs pieejams noliktavā.
Krāsa

Virtenes garums (cm)
Barošanas vada garums (cm)

Spuldžu skaits

Atstarpe starp spuldzēm (cm)

Gaismas avots

Automātiskais taimeris

Savienotājs

Ūdensizturības klase

Piemērots lietošanai ārā

Piemērota apkārtējās vides temperatūra

Garantija

Enerģijas avots

Piemērotas lietošanai

Ārā 1

Gaismas krāsa

Silti balta

Preces kods

Atsauksmes

Patreiz nav atsauksmju.

Atsauksmi var atstāt tikai reģistrēti klienti, kuri ir iegādājušies šo produktu.

FIREWORK ģimenes spuldzīšu virtene ar saules bateriju 210 cm garumā ar 8 mini FIREWORK lukturīšiem uz virtenes. Katrā no tiem ir 12 LED spuldzītes. Iebūvētā efektīvā saules baterija absorbē saules enerģiju pat mākoņainā vasaras dienā un uzglabā to atkārtoti uzlādējamā akumulatorā, kas izstaro gaismu līdz pat 6 stundām. Pēc saulrieta lukturis reaģē uz samazinātu gaismas daudzumu un automātiski ieslēdzas. Tātad Jums nav jāuztraucas par bateriju maiņu vai luktura ieslēgšanu krēslas laikā.  Saules bateriju ar virteni savieno 2 m vads, tas sniedz papildu brīvību, lai atrastu optimālo virtenes novietošanas vietu.

PADOMI:

  • Virtene ir pilnībā aizsargāta no mainīgajiem laika apstākļiem, taču temperatūras svārstības var ievērojami samazināt akumulatora efektivitāti, tāpēc iesakām virteni ienest telpā aukstajā sezonā.
  • Uzlādējiet saules bateriju tā, lai dienas laikā tā saņemtu pēc iespējas vairāk saules gaismas un akumulators būtu pareizi uzlādēts.
  • Tiem, kam patīk ceļot, mēs piedāvājam šo kvalitatīvo virteni paņemt līdzi dabā un izrotāt telti vai kempingu. Jūsu draugi būs patīkami pārsteigti.
  • Lai nodrošinātu optimālu veiktspēju, ieteicams katru gadu nomainīt luktura uzlādējamās baterijas. Visas uzlādējamās baterijas optimāli darbojas tikai ierobežotu skaitu uzlādes ciklu, tādēļ ar katru uzlādi akumulators nolietojas un samazinās akumulatora jauda. Šis nolietojums ir dabisks process, tas nerodas nepareizu darbību rezultātā.
  • Mēs iesakām lietot siltajā sezonā, jo ziemas periodā, ņemot vērā nelielo saules gaismas daudzumu dienas laikā, dekorācijas akumulatoram nav iespējas pilnīgi uzlādēties, tāpēc spīdēšanas laiks būs ievērojami īsāks.