HotIZPĀRDOTS

Dārza lukturis ar saules bateriju ROTANG SOLAR

Šis svečtura formas lukturis izkliedē ap sevi siltu gaismas apli, tāpēc tas ir īpaši piemērots novietot ārā uz galda, terases vai balkona grīdas. Lukturis ir lieliski piemērots arī dārza celiņu iezīmēšanai, jo tas ir izgatavots no triecienus izturīgas plastmasas, tāpēc, ja jūs tai nejauši pieskaraties ar kāju, nekas nenotiks.

13.90

Nav noliktavā

Prece tiks piegādāta Vienkārši ievadiet savu e-pasta adresi, un mēs jums paziņosim, tiklīdz šis produkts būs pieejams noliktavā.
Krāsa

Mērījumi (AxPxG) (cm)

Spuldžu skaits

Gaismas avots

Baterijas

Automātiskais taimeris

Ūdensizturības klase

Tinka naudoti lauke

Garantija

Enerģijas avots

Piemērotas lietošanai

Ārā 1

Gaismas krāsa

Silti balta

Preces kods

Atsauksmes

Patreiz nav atsauksmju.

Atsauksmi var atstāt tikai reģistrēti klienti, kuri ir iegādājušies šo produktu.

Pievienojiet mājīgumu savam dārzam, terasei vai balkonam ar šiem LED svečturiem. Svečturis ir izgatavots no laikapstākļiem izturīgas, no klūgām līdzīgas koka plastmasas. Komplektā ietilpst LED spuldze, svece un uzlādējams akumulators, tāpēc lukturis ir pilnībā gatavs lietošanai.  Lukturī iebūvētā efektīvā saules baterija absorbē saules gaismas enerģiju dienas laikā, pat mākoņainā dienā, un glabā to atkārtoti uzlādējamā akumulatorā, ar ko pietiek apmēram 5 stundām apgaismojuma. Pēc saulrieta lukturis reaģē uz samazinātu gaismas daudzumu un automātiski ieslēdzas. Tātad Jums nav jāuztraucas par bateriju maiņu vai luktura ieslēgšanu krēslas laikā.

PADOMI:

  • luktura optimālais augstums ir zem acu līmeņa.
  • Novietojiet lampu tā, lai tā dienas laikā saņemtu pēc iespējas vairāk saules gaismas un to neaizēnotu apkārtējo priekšmetu ēnas.
  • Lukturis ir pilnībā aizsargāts no laika apstākļu ietekmes, taču temperatūras svārstības var ievērojami samazināt akumulatora efektivitāti, tāpēc mēs iesakām aukstajā sezonā to uzglabāt iekštelpās.  Piemēram, novietojiet to uz palodzes, un tas katru vakaru priecēs ar gaismu.
  • Lai nodrošinātu optimālu veiktspēju, iesakām katru gadu nomainīt gaismeklī esošās uzlādējamās baterijas. Tā kā visas uzlādējamās baterijas optimāli darbojas tikai ierobežotu skaitu uzlādes ciklu, t.i. ar katru uzlādi akumulators nolietojas un samazinās akumulatora jauda. Šis ir dabisks process, un tas netiek uzskatīts par nepareizas darbības rezultātu.
  • Mēs iesakām lietot siltajā sezonā, jo ziemas periodā, ņemot vērā nelielo saules gaismas daudzumu dienas laikā, dekorācijas akumulatoram nav iespējas pilnīgi uzlādēties, tāpēc spīdēšanas laiks būs ievērojami īsāks.