HotIZPĀRDOTS

Gaismas virtene ar saules bateriju GLOBE SHADE SOLAR

Šīs svētku gaismiņas noteikti ienesīs vasarīgu noskaņu jūsu dārzā, terasē vai balkonā. Saules baterija un gaismas sensors nozīmē, ka jums nebūs jāuztraucas par bateriju nomaiņu un virtenes ieslēgšanu katru dienu.
Tas ir patiešām parocīgi! Virtenes garums 1,8 m.

20.90

Nav noliktavā

Prece tiks piegādāta Vienkārši ievadiet savu e-pasta adresi, un mēs jums paziņosim, tiklīdz šis produkts būs pieejams noliktavā.
Krāsa

Virtenes garums (cm)

Barošanas vada garums (cm)

Spuldžu skaits

Atstarpe starp spuldzēm (cm)

Gaismas avots

Automātiskais taimeris

Ūdensizturības klase

Piemērots lietošanai ārā

Gaismas plūsmas regulēšana

Garantija

Enerģijas avots

Vada krāsa

Melna

Piemērotas lietošanai

Ārā 1

Gaismas krāsa

Silti balta

Preces kods

Atsauksmes

Patreiz nav atsauksmju.

Atsauksmi var atstāt tikai reģistrēti klienti, kuri ir iegādājušies šo produktu.

Skaista virtene ar saules bateriju. Virtene ir 180 cm gara, un spuldzītes ir izvietotas ik pēc 20 cm. Kad saule riet, saules sensors automātiski ieslēdz virteni. Tāpēc nav jāuztraucas par bateriju nomaiņu vai tās ieslēgšanu katru dienu. Ar uzlādētu akumulatoru pietiek vismaz 5 spīdēšanas stundām dienā. Saules baterijas un virtene ir savienota ar 2 m strāvas vadu, kas sniedz papildu brīvību atrast optimālo vietu virtenes piekāršanai, piemēram, varat piekārt gaismiņu virteni slēgtā terasē un atstāt bateriju saules paneli saulainā vietā, tādējādi nodrošinot pastāvīgu optimālu uzlādi.

PADOMI

  • Lukturi ir pilnībā izturīgi pret laikapstākļiem, taču temperatūras svārstības var ievērojami samazināt bateriju efektivitāti, tāpēc iesakām aukstajā sezonā tos ievietot telpās.
  • Novietojiet saules paneli tā, lai dienas laikā tas saņemtu pēc iespējas vairāk saules gaismas un baterijas būtu pienācīgi uzlādētas.
  • Lai nodrošinātu optimālu veiktspēju, iesakām nomainīt laternas uzlādējamās baterijas katru gadu. Jo visas uzlādējamās baterijas optimāli darbojas tikai ierobežotu uzlādes ciklu skaitu, t. i., ar katru uzlādi baterija nolietojas un tās jauda samazinās. Šis nolietojums ir dabisks process un netiek uzskatīts par bojājumu.