IZPĀRDOTS

3m savienojama spuldzīšu virtene MASON JAR

Ievārījuma burciņu virtene īstiem mājīguma cienītājiem!

25.90

Nav noliktavā

Prece tiks piegādāta Vienkārši ievadiet savu e-pasta adresi, un mēs jums paziņosim, tiklīdz šis produkts būs pieejams noliktavā.
Krāsa

Gaismas krāsa

Silti balta

Krāsu temperatūra (K)

Virtenes garums (cm)
Spuldžu skaits

Atstarpe starp spuldzēm (cm)

Savienotājs

Vidējais kalpošanas laiks

Spuldzes spriegums (V)

Ūdensizturības klase

Piemērots lietošanai ārā

Piemērota apkārtējās vides temperatūra

Garantija

Enerģijas avots

Vada krāsa

Melna

Piemērotas lietošanai

Istabā, ārā

Preces kods

Atsauksmes

Patreiz nav atsauksmju.

Atsauksmi var atstāt tikai reģistrēti klienti, kuri ir iegādājušies šo produktu.

Virtene sastāv no 10 gab. ievārījuma burciņām ar spuldzītēm, kas izvietotas ik pēc 30 cm uz 3 metru gara kabeļa. Visas spuldzītes ir izgatavotas no caurspīdīgas un triecienizturīgas plastmasas. Burciņas diametrs ir 6,5 cm, augstums 10 cm. Šīs virtenes vads ir izturīgs pret atmosfēras iedarbību, padarot to ideālu ilgstošai izmantošanai ārpus telpām gan ziemā, gan vasarā. Spuldzīšu gaismas krāsa – mājīgi silti balta. Tās savstarpēji savienojot, virtenes garums varbūt no 3 m līdz 30 m. Ideāla dekorācija Jūsu mājām, terasei vai dārzam! Virtenes gaismas intensitāte nav liela – viena segmenta jauda ir 0,6W. Virtene ir vairāk paredzēta izmantošanai kā dekoros un/vai kā papildus apgaismojums, nevis kā galvenais gaismas avots, piem. uz terases vai pagalmā.

Padomi un idejas

  • Virtenes savienošanai ar tīklu ir nepieciešams atsevišķi nopērkamais barošanas bloks. Pēc nepieciešamības var izmantot šo pagarinājuma kabeli.
  • Izmantojot šo bateriju bloku, virtene darbosies ar 3 gab. AA baterijām. Ņemiet vērā, ka barošanas blokam pievienota virtene, spīdēs nedaudz blāvāk nekā, kad tā pievienota elektrotīklam. Vienam bateriju blokam var pievienot tikai vienu virtenes segmentu.
  • Šī virtene ir lieliski piemērota arī pagaidu svētku telpu dekorēšanai, kā arī lieliski izskatās lauku tūrisma viensētās vai viesnīcās.
  • Vasarā Jūs varat izrotāt mājas terasi ar spuldzēm, un ziemā tās pašas spuldzītes lieliski dekorēs Ziemassvētku eglīti vai citu vēlamo augu pagalmā.
  • Ja attālums starp virtenes piestiprināšanas punktiem pārsniedz 5 metrus, mēs iesakām izmantot papildu virvi vai auklu, lai nostiprinātu virteni.