2,9 m lampiņu virtene CLIPPY, kas darbojas ar 3AA baterijām

LMūsdienīgās LED tehnoloģijas ir ļāvušas radīt ārkārtīgi ekonomiskas, rasas piles izmēra, izturīgas spuldzītes. Spuldzītes ir izvietotas uz plānas un lokanas sudraba stieples, kas ir gandrīz nemanāma, tāpēc, ieslēdzot rodas iespaids, ka gaisā mirdz sīkas lampiņas. Krāsainie knaģi piešķir vītnei rotaļīgumu.

5.50

Pieejams

Add to wishlist
Krāsa
Virtenes garums (cm)
Barošanas vada garums (cm)
Spuldžu skaits

Atstarpe starp spuldzēm (cm)

Gaismas avots

Automātiskais taimeris

Savienotājs

Vidējais kalpošanas laiks

Vienas spuldzes jauda (W)

Ūdensizturības klase

Tinka naudojimui lauke

Garantija

Enerģijas avots

Vada krāsa

Sudraba

Piemērotas lietošanai

Istabai

Gaismas krāsa

Silti balta

Preces kods

Atsauksmes

Patreiz nav atsauksmju.

Atsauksmi var atstāt tikai reģistrēti klienti, kuri ir iegādājušies šo produktu.

Stīgu spuldzīšu virtenes ir dekorēšanas risinājums, kas jau iekarojis Rietumeiropas un Skandināvijas valstis. Šī virtene sastāv no 30 LED spuldzēm, kas vienmērīgi izvietotas uz gandrīz 3 m garas sudraba stieples, 16 gab. krāsainu knaģu un bateriju bloka. Virtenei ir iebūvēts taimeris, kas automātiski izslēdz virteni pēc 6 stundām no ieslēgšanas brīža, un ieslēdz to atpakaļ tajā pašā laikā nākamajā dienā, tādējādi baterija neiztukšosies, pat ja aizmirsīsiet izslēgt šo virteni. LED spuldzes ir ārkārtīgi ekonomiskas, tāpēc 3 gab. AA baterijas nodrošina ~ 80 stundu spīdēšanu. Bateriju bloks ir savienots ar izturīgu 1 m garu vadu, kas ļaus baterijas paslēpt, lai tās nesabojātu jūsu virtenes lietošanas ideju. Izmantojot rotaļīgas krāsas piespraudes, jūs varat piestiprināt fotoattēlus vai svētku sveicienus un izveidot unikālu rotājumu savai mājai un svētkiem.

Padomi un idejas

  • Apvienojiet šo virteni ar citiem dekoratīvā apgaismojuma risinājumiem. Šādas kombinācijas piešķir Jūsu radošumam vēl lielāku brīvību, veidojot vēlamo atmosfēru.
  • Ja rotājumi tiks izmantoti sevišķi bieži (piemēram, kā kafejnīcas rotājumi) mēs iesakām izmantot uzlādējamās baterijas. Tas būs lētāk un “daba Jums pateiks paldies”.