15% ATLAIDEHot

Viedais gaismas aizkars 1mx2.1m TWINKLY

Viedā, caur telefonu vadāmā, TWINKLY SPECIAL EDITION virtene sniedz neierobežotas dekorēšanas iespējas. Atdzīviniet savu iztēli!

112.95

Pieejams

Add to wishlist
Krāsa
Gaismas krāsa

Silti balta, Krāsaina

Virtenes garums (cm)
Spuldžu skaits
Enerģijas avots

Vidējais kalpošanas laiks
Spuldzes spriegums (V)

Piemērota apkārtējās vides temperatūra

Garantija

Vada krāsa

Caurspīdīga

Ūdensizturības klase

Piemērotas lietošanai

Istabā, ārā

Enerģijas avots

Preces kods

Atsauksmes

Patreiz nav atsauksmju.

Atsauksmi var atstāt tikai reģistrēti klienti, kuri ir iegādājušies šo produktu.

Viedā LED spuldzes aizkari TWINKLY platums 1m, augstums 2,1m. Aizkars sastāv no 10 vertikāli krītošām stīgām, kuras izvietotas ik pēc 15 cm. Katrā pavedienā ir 21 LED spuldze, kas ir īpaši ekonomiska. Katrai lampiņai ir 4 LED elementi – trīs krāsāsaini (sarkans, zaļš, zils) un viens baltā krāsā. Tātad katra lampiņa var radīt 16 miljonus krāsu un mājīgu baltu gaismu. Katru lampiņu var individuāli regulēt caur tālruni, izmantojot bezmaksas lietotni. Jūs varat ieprogrammēt katras gaismas krāsu un mirgošanas režīmu. TWINKLY virtenei ir īpaša spuldzes kartēšanas funkcija, kas ļauj novirzīt tālruņa kameru uz Ziemassvētku eglīti rotātu ar šo virteni, tālrunī esošā aplikācija atpazīs katras spuldzes stāvokli telpā. Līdz šim šādas funkcijas bija pieejamas tikai profesionālos un ārkārtīgi dārgos apgaismojuma risinājumos. Un no šī brīža tas ir ērti pieejams ikvienam!

  • iPhone un Android tālruņiem ir pieejama bezmaksas lietotne.
  • Pastāv iespēja apvienot līdz 10 virtenēm un regulēt tās kā vienu lielu virteni. Tas ir īpaši ērti, ja jūs izrotājat lielu Ziemassvētku eglīti, kurai vajag vairāk nekā vienu virteni, vai virtenes ir novietotas uz tuvumā esošajiem objektiem.
  • Šī virtene tiek pārdota kopā ar barošanas bloku. Tāpēc lietošanai nav nepieciešami papildu piederumi.Zemāk esošajā video mēs aicinām jūs pārliecināties, cik maģiski darbojas TWINKLY virtenes!

    Padomi un idejas

  • Pateicoties melnajam vadam, virtene ir ideāli piemērota Ziemassvētku eglītes rotāšanai.
  • Izmantojiet šo virteni ne tikai, lai rotā Ziemassvētku eglīti, bet arī citus kokus, kas aug brīvā dabā, aptinot to ap stumbru un zariem.