PRIVĀTUMA POLITIKA

Šī privātuma politika nosaka, kā un kāpēc „Meža gaismas“ (tālāk – Mēs vai Meža gaismas) apstrādā informāciju par Jums, kas ievākta Meža gaismas interneta veikalā www.mezagaismas.lv (tālāk – Interneta veikals).

KĀPĒC MĒS IEVĀCAM INFORMĀCIJU PAR JUMS?
Kad Jūs iepērkaties izmantojot Interneta veikalu, mēs lūdzam Jūs iesniegt savu vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi, adresi un telefona numuru kā obligātu informāciju. Sniedzot šo informāciju Jūs dodat mums atļauju apstrādāt Jūsu personīgos datus preču pirkšanas-pārdošanas, līguma izveidošanas un izpildes mērķiem. Ja Jūs izteiksiet vēlmi saņemt Mūsu tiešos mārketinga ziņojumus, uz Jūsu norādīto e-pastu atsūtīsim Jums Meža gaismu jaunumus un citus piedāvājumus. Jūs vienmēr varat atteikties no šo ziņojumu saņemšanas, spiežot uz norādes “Atteikties” saņemt elektronisko vēstule apakšā. Mēs pieliekam pūles, lai Jūsu sniegtie dati būtu droši 2 (divus) gadus no to iesniegšanas. Tiklīdz pienāk šis termiņš, Mēs izdzēšam Jūsu sniegto informāciju.

SĪKDATNES (COOKIES)

Sīkdatnes – tie ir īsi teksta faili, kurus mēs ievietojam Jūsu termināla ierīcē, lai Jūsu pārlūks varētu saglabāt iepirkumu groza saturu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka sīkdatnes, kuras mēs glabājam, nekādā veidā nenodod mums datus par privātu informāciju, kas tiek glabāta Jūsu gala ierīcē. Pirkšanas procesam nepieciešamās sīkdatnes tiek ievietotas 2 (divu) nedēļu laikā. Lai gan mēs ļoti iesakām ļaut mums ievietot sīkdatnes uz Jūsu termināla ierīces, Jūs vienmēr varat no tām atteikties pārlūkprogrammas iestatījumos (brīdinām – atspējojot sīkdatnes vietnē, pirkumu nebūs iespējams veikt).

TREŠO PERSONU PAKALPOJUMI

Lai pareizi veiktu savus pienākumus, kas saistīti ar preču pārdošanu, un lai sociāli sazinātos ar Jums, mēs izmantojam trešās personas (preču peigādātāji, norēķinu kompānijas un sociālie tīkli). Informācija trešajām personām tiek sniegta tikai tik daudz, cik vajadzīgs viņu pakalpojumu sniegšanai. Gadījumā, ja Jūs atstājat mūsu vietni vai tiekat novirzīts uz trešo personu vietnēm, šī konfidencialitātes politika uz Jums vairs neattiecas.

 (prekių pristatymo, mokėjimų įmones bei socialinius tinklus). Informacijos tretiesiems asmenims yra pateikiama tik tiek, kiek būtina jų teikiamų paslaugų atlikimui. Tuo atveju, jeigu Jūs paliekate Mūsų Internetinį puslapį ar esate nukreipiamas į trečiųjų asmenų internetinius puslapius, ši privatumo politika Jums nebegalioja.

INFORMĀCIJAS ATKLĀŠANA

Mēs darām visu iespējamo, lai Jūsu sniegtā informācija būtu konfidenciāla, taču mēs paturam tiesības atklāt Jūsu datus gadījumā, ja mums ir pienākums ar likumi vai ja Jūs pārkāpjat interneta veikala lietošanas un pirkšanas noteikumus, mēs paturam tiesības atklāt Jūsu datus.

IZMAIŅAS

Mēs paturam tiesības jebkurā laikā mainīt šo privātuma politiku. Visas izmaiņas stājas spēkā dienā, kad tās publicētas interneta veikalā.

KONTAKTI

Lai iegūtu informāciju par datiem, kurus mēs par Jums esam savākuši, lūdzu, sazinieties ar mums pa zemāk norādīto e-pastu. Reizi gadā mēs Jums sniegsim šo informāciju bez maksas. Ja vēlaties, lai Jūsu informācija tiktu labota vai izdzēsta, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pasta adresi, kas norādīta konatktos.