20m stīgu spuldzīšu virtene ar saules bateriju MINI DEW DROP SOLAR

Ideja jūsu dārzam vai terasei – sniedziet augiem noslēpumainu spīdumu. Šīs īpaši smalkās dekoratīvās spuldzes un plānā sudraba stieple ir praktiski nepamanāmi, tāpēc vakarā ieslēdzas jāņtārpiņa lieluma spuldzītes, kas atgādina īstu jāņtārpiņu pļavu no pasakas. Virtenes garums 20 m

16.90

Pieejams

Add to wishlist
Krāsa
Virtenes garums (cm)

Barošanas vada garums (cm)

Spuldžu skaits

Atstarpe starp spuldzēm (cm)

Gaismas avots
Automātiskais taimeris

Savienotājs

Ūdensizturības klase

Piemērots lietošanai ārā

Piemērota apkārtējās vides temperatūra

Garantija

Enerģijas avots

Vada krāsa

Sudraba

Piemērotas lietošanai

Istabā, ārā

Gaismas krāsa

Silti balta

Preces kods

Atsauksmes

Patreiz nav atsauksmju.

Atsauksmi var atstāt tikai reģistrēti klienti, kuri ir iegādājušies šo produktu.

Elastīgais, bet tajā pašā laikā pietiekami stingrais vads ir ideāli piemērots, lai neuzkrītoši iepītu virteni starp auga zariem vai rotātu resnu koka stumbru, dārza mēbeles vai tamlīdzīgi. Veids, kā Jūs izmantojat spuldzes, ir atkarīgs tikai un vienīgi no Jūsu iztēles!  Vakarā saules sensors automātiski aktivizē virteni. Tāpēc Jums nav jāuztraucas par bateriju nomaiņu vai tā ieslēgšanu katru dienu. Dienas laikā uzlādētam akumulatoram pietiek vismaz 6 stundām gaismas. Virtene ar saules bateriju un 2m garu vadu sniedz papildu brīvību, lai atrastu optimālo vietu virtenes pakarināšanai, piemēram, Jūs varat izrotāt balkona auga zarus un novietot akumulatoru saulainā vietā un palodzes, tādējādi nodrošinot vienmērīgu optimālu akumulatora uzlādi.

PADOMI un IDEJAS

  • Lampiņas ir lieliski piemērotas arī telpaugu dekorēšanai uz palodzes.
  • Virtene ir pilnībā aizsargāta no laikapstākļiem, taču temperatūras svārstības var ievērojami samazināt akumulatora efektivitāti, tāpēc aukstajā sezonā iesakām virteni uzglabāt iekštelpās. Un kāpēc gan neizrotāt telpaugus Ziemassvētkiem.
  • Uzlādējiet saules bateriju tā, lai tā dienas laikā saņemtu pēc iespējas vairāk saules gaismas un akumulators vienmēr būtu pareizi uzlādēts.
  • Lai nodrošinātu optimālu veiktspēju, iesakām katru gadu nomainīt gaismekļa uzlādējamās baterijas. Visas uzlādējamās baterijas optimāli darbojas tikai ierobežotu uzlādes ciklu skaitu, t.i., ar katru uzlādi baterija nolietojas un tās jauda samazinās. Šis nolietojums ir dabisks process, un tas netiek uzskatīts par kļūdu.