16% ATLAIDEIZPĀRDOTS

3 gab. komplekts SOLAR SPOTLIGHT

3 gab. gaismas komplekts jūsu dārzam.

61.90

Nav noliktavā

Prece tiks piegādāta Vienkārši ievadiet savu e-pasta adresi, un mēs jums paziņosim, tiklīdz šis produkts būs pieejams noliktavā.
Krāsa

Mērījumi (AxPxG) (cm)
Spuldžu skaits
Gaismas avots

Baterijas
Automātiskais taimeris

Ūdensizturības klase

Tinka naudoti lauke

Garantija

Enerģijas avots

Piemērotas lietošanai

Ārā 1

Gaismas krāsa

Silti balta

Preces kods

Atsauksmes

Patreiz nav atsauksmju.

Atsauksmi var atstāt tikai reģistrēti klienti, kuri ir iegādājušies šo produktu.

SPOTLIGHT ir ļoti praktisks risinājums dārza, terases vai terases apgaismojumam, un tam ir divi spilgtuma režīmi: spēcīgs un vidējs. Lukturos iebūvētās saules baterijas dienas laikā absorbē saules enerģiju un glabā to atkārtoti uzlādējamā akumulatorā, un, saulei rietot, gaismas automātiski ieslēdzas. Tātad Jums nav jāuztraucas par bateriju maiņu vai luktura ieslēgšanu krēslas laikā. Dienas laikā uzkrātā enerģija ir pietiekama, lai lukturis varētu iepriecināt ar savu gaismu apmēram 5 h. Precīzs spīdēšanas laiks ir atkarīgs no mākoņu daudzuma un no tā, cik enerģijas baterijai dienā ir izdevies uzkrāt. Luktura gaisma ir pietiekami spilgta un izstaro platu leņķi, tāpēc to var izmantot ne tikai kā dekoratīvu elementu, bet arī vieglai teritorijas izgaismošanai.

PADOMI UN IDEJAS

  • Novietojiet lukturi uz ziedošām puķu dobēm vai krūmiem, un jūsu dārzs būs apgaismots, kad saule jau norietējusi.
  • Novietojiet lukturi tā, lai dienas laikā tas saņemtu pēc iespējas vairāk saules gaismas un to neaizēnotu augu lapas.
  • Lukturītis ir pilnībā aizsargāts no laika apstākļiem, taču temperatūras svārstības var ievērojami samazināt akumulatora efektivitāti, tāpēc aukstajā sezonā lampu ieteicams uzglabāt telpās.
  • Lai panāktu maksimālo efektu, iesakām izmantot šīs gaismas kopā ar citiem mūsu piedāvātajiem dekoratīvajiem dārza apgaismojuma risinājumiem.
  • Lampa ir pilnībā pasargāta no laika apstākļiem, taču temperatūras svārstības var ievērojami samazināt akumulatora efektivitāti, tāpēc iesakām aukstajā sezonā lampu uzglabāt telpās, piem. novietojiet to uz palodzes, un tā katru vakaru priecēs ar savu gaismu.
  • Mēs iesakām lietot siltajā sezonā, jo ziemas periodā, ņemot vērā nelielo saules gaismas daudzumu dienas laikā, dekorācijas akumulatoram nav iespējas pilnīgi uzlādēties, tāpēc spīdēšanas laiks būs ievērojami īsāks.