Dārza laterna ar saules paneli BIG TORCH SOLAR

 Dārza lampa ar saules baterijām un liesmas imitāciju – lieliska izvēle tiem, kas vēlas vairāk mājīguma savā pagalmā vai dārzā!

24.99

Pieejams

Add to wishlist
Krāsa

Krāsu temperatūra (K)

Mērījumi (AxPxG) (cm)

Spuldžu skaits
Gaismas avots

Baterijas
Automātiskais taimeris

Ūdensizturības klase

Tinka naudoti lauke

Garantija

Enerģijas avots

Piemērotas lietošanai

Ārā 1

Gaismas krāsa

Dzeltena

Preces kods

Atsauksmes

Patreiz nav atsauksmju.

Atsauksmi var atstāt tikai reģistrēti klienti, kuri ir iegādājušies šo produktu.

Liesmu imitējoša LED dārza laterna ar saules paneli. Lāpas kopējais augstums ir 78 cm, diametrs – 12 x 12 cm, un tajā ir 96 LED spuldzes, kas iedegtas rada īstas liesmas efektu. Lukturim ir trīs režīmi: liesmas imitācija; pastāvīgs spilgtums; lēna dzēšana un atkārtota iedegšana. Lukturī iebūvētais saules akumulators dienas laikā absorbē saules enerģiju un uzglabā to atkārtoti uzlādējamā baterijā un automātiski ieslēdz lampu, kad saule noriet. Tātad Jums nav jāuztraucas par bateriju maiņu vai luktura ieslēgšanu krēslas laikā. Dienas laikā uzkrātā enerģija ir pietiekama, lai lukturis varētu iepriecināt ar savu gaismu apmēram 6 h. Precīzs spīdēšanas laiks ir atkarīgs no mākoņu daudzuma un no tā, cik enerģijas baterijai dienā ir izdevies uzkrāt. Lukturi var iedurt zemē, nolikt uz zemes vai pakārt.

PADOMI UN IDEJAS

  • Novietojiet lampu tā, lai tā dienas laikā saņemtu pēc iespējas vairāk saules gaismas un to neaizsegtu augu lapas.
  • Lukturis ir pilnībā aizsargāts no laika apstākļiem, taču temperatūras svārstības var ievērojami samazināt akumulatora efektivitāti, tāpēc mēs iesakām aukstajā sezonā lukturi uzglabāt telpās, piemēram, novietojiet to uz palodzes, lai tas katru vakaru priecētu ar gaismu.
  • Lai nodrošinātu optimālu veiktspēju, iesakām katru gadu nomainīt uzlādējamās baterijas. Tā kā visas uzlādējamās baterijas optimāli darbojas tikai ierobežotu uzlādes ciklu skaitu, t. i., ar katru uzlādi baterija nolietojas un tās jauda samazinās. Šis nolietojums ir dabisks process, un tas netiek uzskatīts par brāķi.
  • Mēs iesakām lietot siltajā sezonā, jo ziemas periodā, ņemot vērā nelielo saules gaismas daudzumu dienas laikā, dekorācijas akumulatoram nav iespējas pilnīgi uzlādēties, tāpēc spīdēšanas laiks būs ievērojami īsāks.