10% ATLAIDE

8 dārza lukturis ar saules bateriju GLOBUS SOLAR

Jūsu pagalms vai dārzs ir pelnījis vairāk gaismas un mājīguma. Vienkārši ieduriet šos gaismas burbuļus zemē savā puķu dārzā vai trases tuvumā.

35.80

Pieejams

Add to wishlist
Krāsa

Mērījumi (AxPxG) (cm)

Ūdensizturības klase

Piemērots lietošanai ārā

Garantija

Enerģijas avots

Piemērotas lietošanai

Ārā 1

Gaismas krāsa

Silti balta

Preces kods

Atsauksmes

Patreiz nav atsauksmju.

Atsauksmi var atstāt tikai reģistrēti klienti, kuri ir iegādājušies šo produktu.

Universāls risinājums Jūsu dārza dekorēšanai. 4 dārza lukturis, viena lampas augstums 35 cm. Lukturos iebūvētās saules baterijas dienas laikā absorbē saules enerģiju un glabā to atkārtoti uzlādējamā akumulatorā, un, saulei rietot, gaismas automātiski ieslēdzas. Tātad Jums nav jāuztraucas par bateriju maiņu vai luktura ieslēgšanu krēslas laikā. Dienas laikā uzkrātā enerģija ir pietiekama, lai lukturis varētu iepriecināt ar savu gaismu vismaz 6 stundas. Precīzs izgaismošanas laiks ir atkarīgs no mākoņu segas un no tā, cik enerģijas akumulatoram dienā ir izdevies uzkrāt.

PADOMI UN IDEJAS

  • Novietojiet lampu tā, lai tā dienas laikā saņemtu pēc iespējas vairāk saules gaismas un to neaizsegtu augu lapas.
  • Lukturis ir pilnībā aizsargāts no laika apstākļiem, taču temperatūras svārstības var ievērojami samazināt akumulatora efektivitāti, tāpēc mēs iesakām aukstajā sezonā lukturi uzglabāt telpās, piemēram, novietojiet to uz palodzes, lai tas katru vakaru priecētu ar gaismu.
  • Mēs iesakām lietot siltajā sezonā, jo ziemas periodā, ņemot vērā nelielo saules gaismas daudzumu dienas laikā, dekorācijas akumulatoram nav iespējas pilnīgi uzlādēties, tāpēc spīdēšanas laiks būs ievērojami īsāks.
  • Lai nodrošinātu optimālu veiktspēju, iesakām katru gadu nomainīt uzlādējamās baterijas. Tā kā visas uzlādējamās baterijas optimāli darbojas tikai ierobežotu uzlādes ciklu skaitu, t. i., ar katru uzlādi baterija nolietojas un tās jauda samazinās. Šis nolietojums ir dabisks process, un tas netiek uzskatīts par brāķi.