LED spuldze A60 3-STEP CLICK, 6.5 W / 2100K / E27

Regulējama spilgtuma LED spuldze. Šī ir mūsdienīgās LED tehnoloģijas klasiskā formā.

6.50

Pieejams

Add to wishlist
Krāsa

Krāsu temperatūra (K)

Mērījumi (AxPxG) (cm)

Vienas spuldzes jauda (W)
Spuldzes spriegums (V)

Ūdensizturības klase

Piemērots lietošanai ārā

Gaismas plūsma (lm)

Ieslēgšanas cikla rezerve

Įjunimo trukmė (s)

Piemērota apkārtējās vides temperatūra

Energoefektivitātes klase

Garantija

Enerģijas avots

Piemērotas lietošanai

Istabā, ārā

Gaismas krāsa

Silti balta

Preces kods

Atsauksmes

Patreiz nav atsauksmju.

Atsauksmi var atstāt tikai reģistrēti klienti, kuri ir iegādājušies šo produktu.

Jaunums – dimmerizējama LED spuldze, kurai nav nepieciešams dimmeris! Vienkārši izvēlieties vienu no trim spuldzes spilgtuma līmeņiem, to ieslēdzot un izslēdzot. T.i. katru reizi ieslēdzot gaismu, tā iedegsies ar atšķirīgu spilgtumu, nekā tā bija iepriekš.  Tradicionālās bumbierveida LED spuldzes, iespējams, kalpos jums visu mūžu. Šīs kvēldiega LED spuldzes izdala ārkārtīgi maz siltuma, tāpēc tās var droši izmantot karstumjutīgu materiālu un virsmu tuvumā (piemēram, pakarinot pie aizkariem vai pārklājot tās ar auduma gabalu utt.).  Sakarā ar spēju mainīt spuldzes intensitāti, tā var kalpot gan kā apgaismojums, gan kā dekoru elements. Spuldzes gaismas intensitātes līmeņi: 70lm, 350lm, 700lm

Padomi un idejas

  • Spuldzes ir piemērotas visām virtenēm un gaismekļiem ar tradicionālo E27 kontaktligzdu. Tātad Jūs varat tās izmantot praktiski visur, kur vien vēlaties.
  • Lai gan spuldzes ir izgatavotas no rūdīta stikla, tās tomēr var saplīst. Tāpēc tās ieteicams lietot vietās, kur virtene tiks novietota ilglaicīgi, piem. terases dekorēšana. Tas ir ieteicams, jo katru reizi, kad Jūs pakarat virteni, Jūs varat nejauši sasist spuldzi, un Jums tā būs jāaizstāj ar jaunu.
  • Ja Jūs pērkat šīs spuldzes virtenēm, mēs iesakām iegādāties vismaz 1-2 rezerves spuldzes, jo ja nākotnē tās nejauši sasitīsies – tās būs jāmaina.